Oferta Firmy

MARBUD Grupa Budowlana S.A. prowadzi działalność na rynku budowlanym od 1987 r. Od chwili założenia konsekwentnie dążyliśmy do zdobycia czołowej pozycji na regionalnym rynku budowlanym. Marka firmy obecnie kojarzona jest z realizacją m.in. 5000 wybudowanych mieszkań. W tym segmencie rynku budowlanego znajdujemy się w ścisłej czołówce firm województwa kujawsko-pomorskiego. Legitymujemy się sprawnym wykonawstwem wielu obiektów użyteczności publicznej (szkół, hal sportowych, obiektów biurowych) a także wielu obiektów i zakładów przemysłowych. Konsekwentnie wyrażamy filozofię, u której podstaw leży idea zapewnienia naszym Inwestorom satysfakcji z racji zawartych i wykonanych umów.

 

MARBUD Grupa Budowlana S.A. posiada bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną. Stabilny od wielu lat zespół pracowniczy to zasadniczy atut firmy zdolny do wykonywania również bardzo skomplikowanych inwestycji budowlanych. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, umiejętność oceny ryzyk budowlanych oraz profesjonalizm zapewniający wysoką jakość wykonawstwa gwarantują dobre relacje z naszymi partnerami inwestycyjnymi i Klientami indywidualnymi.

 

Oferta MARBUD Grupa Budowlana S.A. obejmuje w szczególności:

  • Kompleksowe wykonawstwo obiektów mieszkaniowych od projektu do wykonania po klucz w ramach działalności deweloperskiej oraz na zlecenie Inwestorów Korporacyjnych;
  • Budowę w systemie Generalnego Wykonawstwa obiektów użyteczności publicznej;
  • Projektowanie i wykonawstwo obiektów przemysłowych i logistycznych  w standardzie wymaganym przez Inwestora;
  • Budowę galerii i obiektów handlowych;
  • Kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego polegającą m.in. na przygotowaniu niezbędnych dokumentów formalno-prawnych oraz umów z gestorami mediów koniecznych do realizacji i funkcjonowania danej inwestycji;
  • Profesjonalną obsługę Klienta indywidualnego i korporacyjnego w zakresie sprzedaży  i pośrednictwa w kredytowaniu inwestycji.