Oferta

Świadczymy usługi nie tylko w zakresie kompleksowego i profesjonalnego budownictwa, ale również pośredniczymy w sprzedaży naszych inwestycji oraz służymy doradztwem podczas ich kredytowania, dzięki Działowi Kredytów Hipotecznych.

Oferta firmy Marbud dotyczy w szczególności obiektów mieszkalnych - zarówno osiedli, jak i budynków jedno- lub wielorodzinnych. Jednak poniżej mogą Państwo również znaleźć informacje o dostępnych obiektach usługowo-handlowych i użyteczności publicznej bądź o halach przemysłowo-produkcyjnych. Pozwoli to znaleźć najodpowiedniejszy typ budynku o właściwej ilości dostępnej powierzchni użytkowej w wybranej lokalizacji.

Jesteśmy w stanie także wykonać dowolny obiekt pod klucz, według indywidualnych wytycznych każdego inwestora, zapewniając profesjonalną obsługę formalno-prawną, a także finansową.

 

Brzozowa Aleja

.... to nowe osiedle powstające na mapie Torunia.Przy ul. Poznańskiej 170-180A realizowane są dwa trzypiętrowe budynki, każdy wyposażony w nowoczesną windę i garaż podziemny. Znajdziecie tu Państwo mieszkania już od 33 m2.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

SPRZEDAŻ TRWA

Osiedle Toruńskie Zawiśle

Osiedle charakteryzuje się niską kameralną zabudową , budynki sa 2 i 3 piętrowe wyposażone w windy. Każde mieszkanie posiada słoneczny taras lub duży balkon . W podziemiach osiedla znajdują się hale garażowe i piwnice . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą .